galerialamplumo.pl

blog o domu i ogrodzie

piękne dodatki do domu
Dom

Pomysły na piękne dodatki do domu: jak udekorować mieszkanie?

Jak wybrać idealne dekoracje do domu? Tak naprawdę nie ma jednej reguły i ogranicza nas tylko wyobraźnia. Mieszkanie czy dom należy zaaranżować w taki sposób, aby spełniał estetyczne wymagania wszystkich domowników. Istnieje mnóstwo stylów i modeli, jeśli chodzi o dekorację wnętrz. W ostatnich latach szczególnie popularny jest minimalizm oraz dodatki w stylu rustykalnym, boho i skandynawskim. Aby osiągnąć zamierzony efekt, nie trzeba stawiać na półkach dużych ozdób. Czasem to te niewielkie elementy robią cały klimat. Na co warto zwrócić uwagę podczas aranżacji wnętrz?

Beżowe dodatki do domu

Beżowe dodatki są świetnym elementem dekoracyjnym we wnętrzach zaaranżowanych na styl minimalistyczny, boho czy rustykalnym, ale przede wszystkim są bardzo uniwersalne. Ten kolor sprawdzi się idealnie w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach. Doskonale pasują do jasnych i ciemnych barw, dzięki czemu będą prezentować się elegancko i estetycznie zarówno w eklektycznych i romantycznych, jak i bardziej surowych wnętrzach.

W tej grupie dodatków znajdują się także naturalne dekoracje, zrobione ze sznurka, wikliny czy trawy morskiej. W każdym pomieszczeniu pięknie zaprezentują się koszyki na koce czy ręczniki, osłonki na doniczki, a także zapachowe świece w eleganckim słoiku. Wnętrze ocieplą także podkładki na stół, obrusy, a także wszelkie dodatki, które można umieścić na kawowej ławie czy niezagospodarowanej części wyspy kuchennej. Całość doskonale uzupełnią całoroczne sztuczne bukiety, pojedyncze gałązki lub wiecznie zielone girlandy.

Dekoracje do domu na ścianę

Ramka z ulubionym rodzinnym zdjęciem albo estatyczną grafiką czy plakatem to doskonała dekoracja do każdego pomieszczenia. Ozdoby na ścianę mogą być subtelne i mieć niewielkie rozmiary, ale mogą też zajmować sporą powierzchnię, tworząc bazę stylistyczną i kolorystyczną dla pozostałych elementów wystroju wnętrz.

Ramki są dekoracją bardzo uniwersalną. Można dowolnie zmieniać zdjęcie czy grafikę w środku, dopasowując w ten sposób wystrój wnętrz np. do aktualnej pory roku. To bardzo szybkie rozwiązanie, które dodatkowo nie wymaga dużych nakładów pracy ani czasu.

Dodatki do domu i na prezent

W ofercie Indelo (https://www.indelo.pl/)dostępny jest szereg estetycznych dodatków do domu, które pasują do każdego wnętrza. Są nie tylko idealną dekoracją do mieszkania, ale także świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, współpracownika czy dawno niewidzianego znajomego.

Elegancka ramka, kubek z ornamentem albo dekoracyjny pojemnik na chusteczki higieniczne zawsze sprawiają radość obdarowanej osobie.