galerialamplumo.pl

blog o domu i ogrodzie

nastrojowy lampion z dyni na Halloween
Dom

Jak zrobić nastrojowy lampion z dyni na Halloween? Przewodnik dla początkujących

Nie ma halloween bez pięknie wydrążonej dyni to prawda, która jest znana od lat. I co ważne, wie o niej każdy, kto przynajmniej raz organizował imprezę w prawdziwie strasznym nastroju. Idealnie wydrążona, z określonym wzorem i w dużych rozmiarach? Sprawdź, jak wyciąć dynię na halloween!

Najlepsze dynie na Halloween, które zagwarantują dreszcze

Dynia na halloween to z jednej strony ważny element dekoracji, z drugiej symbol tego corocznego święta. Dynia na halloween może pełnić różnorodną funkcję, a podczas imprezy sprawdzić się, jako jedyny w swoim rodzaju gadżet, który jeszcze lepiej podkreśli jej charakter. Aby jednak mogła zaprezentować się wyjątkowo, a do tego sprawić, że spełni się w swojej funkcji konieczne jest jej odpowiednie przygotowanie. Jak wyciąć dynie na halloween? Co zrobić, by zaprezentowała się jedynie w swoim rodzaju? Sprawdź.

Fantastyczne pomysły na straszne dynie do dekoracji Halloween

Jednym z ciekawszych pomysłów na halloweenową dynię, jest przygotowanie lampionu z dyni. Wystarczy, że zakupisz większą banię i wydrążysz z niej cały środek. Taki lampion dyniowy będzie pięknie prezentował się np. ustawiony przed domem lub w ogrodzie. Fajne dynie na halloween to także takie, które nie tylko mają wydrążone klasyczne usta i oczy. Mogą przypominać ciekawe postacie filmowe lub bajkowe, a do tego odzwierciedlać indywidualny charakter imprezy. Oryginalne dynie na halloween, znajdziesz tutaj: https://costa.pl/804-dynie-na-halloween


Odważ się na ciekawe lampiony z dyni – pomysły na nastrojowe dekoracje na Halloween


Zrobienie lampionu z dynie nie jest trudne. Taka dekoracja może natomiast pozostać z nami przez co najmniej kilka tygodni. Wykonaj z dyni dowolną dekorację, nacinając ostrym nożykiem jej ścianki, a następnie włóż do środka świecę tak, by nie sięgała aż do końca dyni. Dzięki temu światełko nie będzie gasło, a dynia zaprezentuje się ciekawie w każdym zakątku Twojego ogrodu.

Już wiesz, jak wykonać ciekawą dynię na halloween, by prezentowała się nadzwyczaj ciekawie? Sprawdź, jakie masz możliwości!